Profesjonalny kierowca D1/D (6 000-15 000 zł)

ARATOURS

ZURYCH / GENEVA, Szwajcaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Głównym zadaniem przyszłego kierowcy będzie:

  • transport klienta z punktu A do punktu B.
  • profesjonalna obsługa klienta
  • utrzymanie w czystości powierzonych samochodów

Wymagania

Od przyszłego kandydata wymagamy:

  • prawo jazdy kategorii D1 lub D
  • język angielski w stopniu komunikatywnym ( mile widziany język francuski lub niemiecki)
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • łatwość przyswajania topografii miast oraz dobra orientacja w terenie

Prezentacja firmy

Firma ARATOURS świadczy usługi z zakresu transportu turystycznego na ter... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 miesięczny okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka