Opis stanowiska pracy

  • analiza bieżącej sytuacji produktowej
  • stworzenie określonej czasowo (np. rocznej/2 letniej) strategii produktowej
  • ustalanie planu rozwoju produktu
  • współtworzenie planów marketingowych oraz strategii marketingowej produktu (akcje promocyjne, ustalanie ceny)
  • rozpoznawanie i identyfikowanie potrzeb klientów danej grupy produktów konsultacji z działem sprzedaży i eksportu
  • przygotowywanie danych do raportów oraz analiz marketingowych dla określonego produktu
  • monitorowanie konkurencji oraz trendów rynkowych w zakresie rozwoju nowych produktów
  • weryfikacja merytoryczna materiałów informacyjnych (katalogi, ulotki etc.)
  • udział w szkoleniu sił sprzedaży
  • analiza stosownych badań marketingowych
  • współpraca przy realizacji ogólnych strategii marketingowych
  • analiza produktów pod kontem rotacji i trendów rynkowych (raportowanie o nieużywanych formach)
  • udział w ustalaniu i kontrolowaniu kosztów i cen produktów
  • współpraca z działem graficznym (agencjami reklamowymi), działem logistyki (pakowanie produktów), działem zakupów (dostępne typy opakowań), działem produkcji form
  • przygotowywanie akcji promocyjnych
  • zarządzanie zespołem pracującym nad produktem

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe – preferowane techniczne, ekonomiczne, matematyczne lub zarządzanie i marketing
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • praktyczne umiejętności w zakresie obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • umiejętność zarządzanie projektami
  • zapał, zaangażowanie do pracy oraz wysoka koncentracja do realizacji celów
  • umiejętności w negocjacji, analityczne i organizacyjne
  • samodzielność, kreatywność, inicjatywa
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez:

          - szkolenia produktowe

          - szkolenia dodatkowe - kompetencyjne

  • stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę) i ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiety medyczne

Prezentacja firmy

Firma Prosperplast od 1993 roku zajmuję się produkcją szerokiej g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca