Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych

Laser Craft

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Laser Craft poszukuje pracownika przy produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

Oferujemy stabilną pracę na korzystnych warunkach.

Zakres obowiązków: Obsługa giętarek, piły stołowej, wiertarki stołowej, obsługa elektronarzędzi, gięcie i klejenie elementów z tworzyw sztucznych, prace montażowe typu - składanie podzespołów, skręcanie itp.

Wymagania

wykształcenie techniczne, zdolności manualne, umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych oraz elektronarzędzi.

Mile widziane: Pracowitość, zaangażowanie, lojalność, doświadczenie w branży.

Prezentacja firmy

Firma Laser Craft prowadzi działalność w zakresie kompleksowej obróbki t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne