Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/08/2018.

Produkcja spożywcza - 15,50 brutto/h

Kielce, świętokrzyskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Prace pomocnicze związane z wyrobem, formowaniem i pakowaniem pieczywa;
  • Dbanie o czystość stanowiska i narzędzi pracy;

Wymagania:

  • Aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna oraz orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych;
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;
  • Stawka godzinowa: 15,50 zł brutto;
  • Zmianowy czas pracy: 6-14; 14-22; 22-6;
  • Szkolenia przygotowujące do wykonywania powierzonych zadań;
  • Korzystne kupony zniżkowe dla stałych pracowników;

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o polecenie Naszej oferty.

Numer referencyjny: PNP/09/2017/KLC

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji