Produkcja sałatek owocowych i warzywnych

Contrain Poland Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

•produkcja sałatek owocowych i warzywnych – maszynowe i ręczne obieranie, krojenie owoców oraz warzyw
•kontrola jakości gotowych produktów
•utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Czego oczekujemy

•doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane w branży spożywczej)
•gotowość do cyklicznych wyjazdów do pracy za granicą
•gotowość odbycia szkolenia w niemieckim sanepidzie (koszt ok. 25 euro)
•mile wdziana znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym

Wymagania

Co oferujemy

•legalne zatrudnienie
•zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
•atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
•zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
•wsparcie w organizacji transportu
•wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w państwie wykonywanej pracy
•wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej

Prezentacja firmy

Contrain Poland Sp. z o. o. (APT nr 5612) to agencja pracy tymczasowej, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji