Opis stanowiska pracy

Praca w zakładzie, zajmującym się produkcją oraz dystrybucją żywności (sałatki owocowo-warzywne)

Praca na linii produkcyjnej

Polega głównie na  sortowaniu, krojeniu oraz pakowaniu produktów do opakowań  lub gotowych towarów do skrzynek/na palety).

Doświadczenie nie jest wymagane!

Praca może być na różne zmiany, również w porze nocnej.

Lokalizacja: Zwaagdijk (Noord Holland)

Wymagania

  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego
  • motywacja oraz chęci do pracy.

Oferujemy:

- stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,

- pomoc w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnika,

- załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem,

- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,

- dojazd do pracy,

- możliwość długotrwałej współpracy,

- pewne godziny pracy,

- opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,

- atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową ,

- cotygodniowe przelewy na Twój rachunek walutowy w Polsce,

- dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10, 92% dochodów brutto,

- dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy,

-rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek.

Prezentacja firmy

Poszukujemy do pracy osób zmotywowanych, chętnych do nauki i wyjazdu do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy