PRODUKCJA sałatek- HELMOND / bez znajomości języka!

Hobij International Work Force Sp. z o.o.

Holandia, Helmond, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy chętnych kandydatów do pracy w zakłądzie który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją soków i sałatek owocowo-warzywnych.

Obowiązki:

  • Pakowanie
  • Krojenie/mycie warzyw
  • Sortowanie
  • Inne proste prace produkcyjne

Lokalizacja: HELMOND

Wymagania

  • motywacja i chęć do pracy,

Oferujemy:

• stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,

• pomoc w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnika,

• załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem,

• odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,

• dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego

• możliwość długotrwałej współpracy,

• opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,

• atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową ,

• cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy,

• dodatek wakacyjny i urlopowy,

• dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Prezentacja firmy

Poszukujemy do pracy osób zmotywowanych, chętnych do nauki i wyjazdu do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy