Produkcja produktów z plastiku - od zaraz 2800 zł+ premia Swarzędz

FallWork Sp. z o.o.

Kostrzyn, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kostrzyn

OBOWIĄZKI:
-Obsługa linii produkcyjnej
-Pakowanie profili
-Wizualna kontrola jakościowa produktów

WYMAGANIA:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
-Wysoka motywacja do pracy
- Zaangażowanie w wykonywane zadania
- Dobra kondycja fizyczna
- Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy – poszukujemy również magazynierów

Z naszej strony zapewniamy:
-umowa o pracę tymczasową po okresie próbnym przejście na umowę o pracę do Firmy
-stawkę godzinową wyjściową 16,07zł/h + 20% za godziny nocne + 100% nadgodziny
- premia 800 zł

PRACA OD ZARAZ- PROSZĘ O WYSŁANIE CV, BĄDŹ PRZYJŚCIE DO BIURA,
TJ. FALLWORK UL. TOWAROWA 35

lub telefonicznie pod nr tel 790790446