Produkcja okien PCV w Niemczech

P&M Vanessa Sp. z o.o.

19-300 Ełk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma PM Vanessa Sp. z o.o. zatrudni mężczyzn do produkcji okien PCV w Niemczech. Zatrudnienie na umowę zlecenie przez polskiego pracodawcę. Zaświadczenie A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego dla pracownika. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w pracy na w/w stanowisku. Zakwaterowanie jest zapewniane i opłacane przez pracodawcę. Poszukujemy osób zainteresowanych stałą współpracą. Prosimy o kontakt telefoniczny (pn – pt w godz. 8:00-16:00), bądź przesłanie CV na adres e-mail.

Wymagania

- doświadczenie w pracy przy produkcji okien PCV
- znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie