Produkcja okien Aluminium

JM Manpower ApS

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy zatrudnienie zgodnie z dunskimi warunkami pracy w stabilbej firmie. Wszyscy pracownicy otrzymują dunska umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Danii.

Poszukujemy zdolnych oraz samodzielnych osob przy produkcji okien Aluminium na podstawie rysunkow technicznych. Praca wykonywana jest u klienta z ugruntowana pozycja na rynku w branzy metalowej.

Oferta

  • zatrudnienie na stale na warunkach dunskiej umowy o prace,
  • stawka podstawowa 125 kr dunskich brutto na godzinę,
  • dodatek wakacyjny 12.5% do każdej godziny (15,63 DKK do każdej przepracowanej godziny),
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
  • Pracodawca wyrabia wszelkie dokumenty potrzebne do podjecia legalnej pracy w Danii,
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach nie daleko miejsca pracy (odplatne),
  • składki oraz podatki odprowadzane w Danii przez Pracodawcę,
  • mozliwosc zaliczek wypłacanych co tydzień,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • wsparcie naszych Kordynatorow na miejscu,
  • respektowane prawo do urlopu,

Wymagania

  • doswiadczenie min. 3 letnie przy produkcji okien Aluminium,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dodatkowy atut - to komunikatywna znajomość języka angielskiego - pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy - (nie wymagane)
  • dokładność, precyzja i odpowiedzialność
  • uczciwość, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole, dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

JM Manpower to firma, ktora zajmuje się rekrutacją, selekcją i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis