LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Produkcja - Montaż

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 0018335
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

Dla naszego klienta z siedzibą we Wrocławiu zajmującego się produkcją systemów odgromowych poszukujemy pracownika do prac monterskich i metkowania.

Do obowiązków pracownika będzie należała praca z małymi elementami, skręcanie elementów oraz metkowanie produktów.

Oczekiwania:

Od kandydatów oczekujemy dodatkowo:
- chęci do pracy,
- dyspozycyjności.

Oferta:

Oferujemy
- wynagrodzenie płatne według stawki godzinowej + premia: 2000 - 3000 zł netto
- praca jednozmianowa 7:00-15:00,
- praca od poniedziałku do piątku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.