Produkcja kosmetyków (różne działy) - bezpłatny dojazd z Poznania

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
-prace na linii produkcyjnej na różnych działach
-prace przy podawaniu, zbieraniu i pakowaniu, etykietowaniu
-odbieranie produktów z linii produkcyjnej

Wymagania:
-chęć do podjęcia pracy
-zdolności manualne
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:
- pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
- umowę zlecenie
- bezpłatny dojazd z POZNANIA i SWARZĘDZA (Piaski)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość pracy od zaraz

Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP)
Lub telefonicznie 790790446