Produkcja i pakowanie słodyczy

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Holandia, Leerdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) od ponad 15 lat skutecznie działa na rynku kierując polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Dzięki konsekwencji w działaniach z każdym rokiem wzmacniamy pozycję naszej firmy na rynku.

Tytuł : Produkcja i pakowanie słodyczy

Miejsce pracy: Holandia /Leerdam

Stawka: 10,38euro brutto/ godzinę

Charakterystyka pracy i stanowiska:

  • Pakowanie batoników do pudełek.
  • Kontrola jakości (m.in. weryfikacja daty ważności na opakowaniu).
  • Etykietowanie opakowań.

Warunki Zatrudnienia/ co oferujemy:

  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Ekstra Bonusy.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.

Administratorem danych jest Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-015, Rynek 24/25 (KRAZ 1145). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie:https://covebo.pl/poznaj-covebo/polityka-prywatnosci.html

Prezentacja firmy

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji