Produkcja - formierz laminatu - BELGIA

Work Service Express

Belgia, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Belgia »

KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa
Miejsce pracy: Belgia

ZADANIA:

- Maszynowe i ręczne laminowanie poliestru
- Mieszanie i ręczne nakładanie żelkotu
- Mieszanie żywicy poliestrowej z utwardzaczem
- Ręczne nakładanie maty szklanej w formie
- Nakładanie żywicy poliestrowej, rolowanie i usuwanie "bąbelków" powietrza
- Wyjęcie detalu z formy
- Wykorzystanie technik próżniowych

WYMAGANIA:

- MINIMUM 3-letnie doświadczenie jako formierz laminatu
- Umiejętność pracy z pistoletem żelkotowym
- Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:
- Możliwość zabrania własnego samochodu na projekt (przewidziane premie)

PROPONUJEMY CI:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu
- Zakwaterowanie
- Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat
- Możliwe NADGODZINY
- STABILNE zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego - jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt!
- Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika
- Opiekę koordynatora
- Opiekę rzecznika pracownika

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.