HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Produkcja elementów bez doświadczenia

Miejsce zatrudnienia: 74391 Erligheim, Niemcy (okolice Stuttgart)

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Osób na produkcje

Firma zajmuje się produkcją wentyli i mikrowentyli magnetycznych, które mają zastosowanie w branżach takich jak: medycyna, sanitaria, maszyny drukujące, papiernicze i przemysł

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie
Miejsce: 74391 Erligheim, Niemcy (okolice Stuttgart)

Obowiązki:
- składanie małych elementów według wyznaczonego wzoru
- praca na stojąco lub siedząco

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego na poziomie A2/B1
- certyfikat szczepienia lub ozdrowieńca COVID

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- darmowe zakwaterowanie- w pełni wyposażone wraz z WIFI
- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
- legalne zatrudnienie (druk A1)
- możliwość otrzymanie zwrotu podatku z Finanzamt
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numer 504 293 615

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.