Produkcja części samochodowych - OD ZARAZ

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Firma BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

Prężnie rozwijająca się AGENCJA PRACY DAKO WORK Sp. z o.o. Sp. K. (CERTYFIKAT do rejestracji podmiotów prowadzących agencje pracy o nr 11272) – należąca do grupy DAKO z Gliwic oraz DAKO Personal GmbH – pilnie poszukuje osoby chętne do podjęcia pracy przy produkcji części samochodowych.

Opis stanowiska pracy:

- obsługa maszyn i urządzeń,
- kontrola jakości produktów gotowych,
- praca przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

- chęć do pracy,
- dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia OD ZARAZ,

Mile widziane:

- własny samochód (niewymagane),
- znajomość języka niemieckiego (niewymagane),
- grupy Kolegów/Znajomych.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki,
- umowę o pracę tymczasową,
- gwarantujemy zakwaterowanie,
- opiekę polskich koordynatorów,
- możliwość pracy w nadgodzinach
- zwrot kosztów przy używaniu własnego samochodu,
- pracę zarówno dla pań jak i dla mężczyzn,
- praca tymczasowa z możliwością długofalowej współpracy.