Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.

Produkcja części samochodowych! Bez znajomości języka!

Niemcy, zagranica

DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K.

Opis stanowiska pracy

DAKO JOB CENTER - Agencja Pracy Tymczasowej skupiająca spółki: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DAKO Sp. z o.o. oraz DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K. w Gliwicach, oferuje kompleksową obsługę w dziedzinie leasingu pracowniczego i zatrudnienia pracowników we wszystkich branżach.
Aktualnie dla Naszego Klienta, poszukujemy osób do pracy przy produkcji.

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn i urządzeń,
- kontrola jakości produktów gotowych.

Wymagania:
- chęć do pracy,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy OD ZARAZ.

Mile widziane:
- znajomość języka niemieckiego (niewymagane),
- własny samochód (niewymagane),
- grupy Kolegów/Znajomych.

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki,
- umowę o pracę tymczasową,
- gwarantujemy zakwaterowanie,
- opiekę polskich koordynatorów,
- zwrot kosztów dojazdu z miejsca pracy do miejsca zatrudnienia,
- praca tymczasowa z możliwością długofalowej współpracy.

Firma DAKO zajmuje się od ponad 20 lat pośrednictwem pracy. Posiada odpowiednie... zezwolenia dla Polski a firma Firma P.H.U. DAKO Sp. z o. o. posiada pozwolenie na pracę na terenie Niemiec wydane przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech – regionalna dyrekcja landu Nadrenia Północna-Westfalia. Firma DAKO od 10 lat współpracuje jako Agencja Pracy Tymczasowej z wieloma niemieckimi firmami i dysponuje odpowiednią ilością pracowników. Specjalizacją firmy DAKO jest branża recyclingu i produkcja. Doskonale zna specyfikę i technologię pracy w tej dziedzinie. Firma DAKO dysponuje profesjonalną kadrą kierowniczą oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem i dlatego jest w stanie podjąć się realizacji także nietypowych zamówień dla kontrahentów z Niemiec oraz z innych krajów Unii Europejskiej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji