Produkcja - 2 zmiany - PRACA OD ZARAZ ! Atrakcyjne zarobki - Umowa o pracę !

Adecco Poland Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę
  • Pracę na 2 zmiany (06:00-14:00 oraz 14:00-22:00)
  • Stawkę godzinową: 15,28 zł brutto/h + premie uznaniowe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Pracę dla kobiet i mężczyzn
  • Pracę od zaraz

Obowiązki:

  • Praca przy produkcji na dziale filtracji
  • Wykonywanie prostych prac pomocniczych
  • dostarczanie materiałów do maszyny
  • obsługiwanie automatu
  • Postępowanie zgodne z wymogami koordynatora
  • Stosowanie się do ogólnych przepisów BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Sprawność manualna
  • Sumienność, chęć do pracy i wysoka motywacja do pracy
  • Dużo energii i szybkość

    Oferta pracy tymczasowej

    Poleć ofertę swoim znajomym. Mamy wiele ciekawych ofert pracy.

    Zadzwoń lub wyślij sms o treści "PRODUKCJA MYSŁOWICE" na nr. tel. 695 060 093, oddzwonimy.

Numer referencyjny: OW/12/2018/KTW/JK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.