Production Planning Manager

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem kilkunastu osób odpowiadających za planowanie produkcji, planowanie materiałowe oraz kontakt z klientem.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta firmy produkcyjnej działającej w branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Planowania Produkcji.

Opis stanowiska

  • Raportowanie wyników pracy bezpośrednio do Plant Manager-a
  • Udział we wdrożeniu nowego systemu ERP
  • Zarządzanie i rozwój kompetencji podległego zespołu
  • Tworzenie strategii logistycznej przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie zgodnością danych w systemie ERP
  • Odpowiedzialność za prawidłowe planowanie produkcji
  • Ciągłe poszukiwanie optymalizacji kosztów
  • Zamawiane materiałów u dostawców i pilnowanie terminowości dostaw
  • Kontrola efektywności dostawców i firm transportowych
  • Monitorowanie i aktualizacja zleceń produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - kierunki logistyczne będą dodatkowym atutem
  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem planowania produkcji w branży automotive
  • Zdolności przywódcze
  • Komunikatywność
  • Udokumentowane sukcesy w obszarze optymalizacji procesów
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Płaską strukturę organizacyjną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Premie
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Program rekomendacji pracowników
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page