Production Planning Manager

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1149901

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży FMCG w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

KIEROWNIK PLANOWANIA PRODUKCJI

Zakres obowiązków
  • zarządzanie procesami planowania produkcji, zapewnienie ciągłości produkcji
  • zarządzanie zespołem planistów – motywowanie oraz rozwój podległego zespołu , zapewnienie poprawnej realizacji celów
  • definiowanie standardów pracy oraz implementacja działań usprawniających procesy
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w Polsce oraz w centrali firmy

  Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (preferowane : Logistyka lub Inżynieria produkcji)
  • Min. 5-letnie doświadczenie w obszarze planowania w firmie produkcyjnej oraz 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Praktyczna wiedza na temat filozofii i narzędzi Lean Manufacturing w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw
  • znajomość i doświadczenie w implementacji systemu Kanban, Pull System (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętności interpersonalne - zarządzania zespołem, delegowania i egzekwowania realizacji zadań, bardzo dobra organizacja pracy oraz ustalania priorytetów, orientacja na ciągłe doskonalenie oraz umiejętności analityczne.

  Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wakacji i posiłków oraz fundusz socjalny)
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim wraz z opisem obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy