IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Production Manager

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rzeszów (relokacja do Toruń)

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł metalowy poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Toruń

Zadania / obowiązki:

  • Bezpośredni nadzór nad produkcją i pracownikami, optymalizacja zadań,
  • Realizacja planu produkcyjnego, zapewnienie ciągłości oraz terminowości produkcji,
  • Optymalizacja kosztów produkcji,
  • Rozwój produkcji: wyposażenie, sieć dostawców, organizacja,
  • Planowanie inwestycji na nowe narzędzia i sprzęt, obliczanie rentowności,
  • Nadzór nad jakością produkcji, osiąganie celów jakościowych poprzez odpowiednie metody.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku min. 2 lata,
  • Doświadczenie w konstrukcjach stalowych (lub pokrewnych),
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi,
  • Wykształcenie wyższe inżynieryjne (produkcja wyrobów metalowych lub zarządzanie produkcją),
  • Praktyczna wiedza z zakresu spawalnictwa, uprawnienia spawalnicze,
  • Mile widziana umiejętność programowania CNC,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość programu ERP.

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.