Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Production Manager - Automotive

Grójec, mazowieckie

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na tym stanowisku należy:

  • Kierowanie podległym zespołem ok. 150-200 pracowników produkcyjnych;
  • Odpowiedzialność za procesy i linie produkcyjne;
  • Promowanie i rozwój filozofii Lean Management obowiązującej w organizacji;
  • Budowanie i zarządzanie zespołami oraz ich potencjałem;
  • Rozwój Total Productive Maintenance oraz Assets Management;
  • Analizowanie, definiowanie i realizacja planów biznesowych organizacji;
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia na stanowiskach team leaderskich/ managerskich w firmach produkcyjnych – preferowana branża Automotive;
  • Bardzo dobrych umiejętności managerskich głownie w obszarze zarządzania pracą w stresie, aktywnym słuchaniu i rozwiązywaniu problemów oraz motywacją pracowników;
  • Doświadczenia w optymalizacji procesów MTM/ REFA;
  • Wykształcenia wyższego (kierunki techniczne);
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1);
  • Wysokich kompetencji interpersonalnych:
  • o umiejętności budowania relacji z pracownikami produkcyjnymi;
  • o wysoki poziom empatii i nastawienia na współpracę;
  • Dynamiki w podejmowaniu działań oraz gotowości do angażowania się i kreowania nowych projektów.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych dostawców wyposażenia samochodowego na świecie;
  • Wynagrodzenie zasadnicze dostosowane do posiadanego doświadczenia, wiedzy i umiejętności + system premiowy;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony;
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych;
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji w zakresie zarządzania zespołem pracowników oraz kierowania procesami produkcyjnymi;
  • Niezbędne narzędzia pracy + samochód służbowy;
  • Dla osób gotowych do relokacji, pracodawca przewidział indywidualnie dostosowany pakiet relokacyjny.

Osoby zainteresowane udziałem w rekutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez przycisk APLIKUJ

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy... tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

W skład Grupy Progres wchodzą aktualnie cztery, niezależne linie biznesowe: Progres HR – w obszarze pracy tymczasowej, Progres Consulting – odpowiadająca za doradztwo biznesowe i szkolenia oraz Progres Permanent Recruitment – specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. W bogatym portfelu oferowanych usług, znajduje się również Progres Advanced Solutions – linia oferująca nowatorskie, zaawansowane rozwiązania, mające na celu optymalizację procesów oraz kosztów zatrudnienia.

Obecnie znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 20 sprawnie funkcjonującym oddziałom.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Produkcja