Cyclad Sp. z o.o.

Product Owner

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management

Informacje o projekcie:

  • Branża: Sportowa
  • Siedziba firmy: Katowice
  • Charakter projektu: rozwój produktów na rynkach zagranicznych
  • Praca zdalna lub hybrydowa do wyboru
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki: angielski B2
  • Metodologia: Agile, Product Discovery
  • Wynagrodzenie: 13-17k na B2B z 26 dniami płatnego urlopu i płatnym L4 lub umowa o pracę do 15k brutto

Opis stanowiska:

  • Tworzenie nowych, innowacyjnych produktów powiązanych z branżą sportową
  • Prowadzenie backlogu
  • Śledzenie i analizowanie nowych trendów, innowacji i działań konkurencji
  • Współpraca z zespołem developerskimi i dostawcami zewnętrznymi w celu poprawy funkcjonalności produktu

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w realizacji projektów związanych z rozwojem rozwiązań cyfrowych
  • Doświadczenie w roli właściciela produktu, analityka biznesowego, kierownika projektu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań
  • Umiejętności organizacyjne
  • Zamiłowanie do sportu

Oferujemy:

  • Praca przy międzynarodowych projektach z najlepszymi ekspertami z branży
  • Długoterminowa możliwość rozwoju i kariery
  • Roczny budżet szkoleniowy
  • Wygodne biuro z relaksującymi pokojami
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karta MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Program premii za polecenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.