Product Owner

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, który jest ekspertem w budowaniu rozwiązań technologicznych poszukujemy specjalisty na stanowisko Product Owner.

Product OwnerMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • definiowanie wymagań
  • tworzenie pierwszych prototypów
  • uruchamianie nowych funkcjonalności
  • dbanie o suport i utrzymanie produktu
  • osiąganie jak najwyższej wartości dla klienta minimalnym wysiłkiem ;)

Wymagania:

  • praktyczne doświadczenie w bankach w kwestiach związanych z kanałami komunikacyjnymi do klientów indywidualnych i/lub korporacyjnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2
  • gotowość do krótkich wyjazdów służbowych (UE) i odbycia dwutygodniowych workshopów wdrożeniowych

Oferujemy:

  • międzynarodowy projekt dla klienta, który jest liderem w dziedzinie digitalizacji procesów bankowych
  • praca przy użyciu nowych technologii w modelu Spotify
  • przyjacielska i wspierająca atmosfera sprzyjająca współpracy
  • bogaty pakiet benefitów w tym czas w roku na rozwój własny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.