Product Owner

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła i dołączyć do projektu z rozwiązań którego korzystają miliony ludzi na całym świecie.  Kiedy jak nie teraz? :)

A zatem… Dołącz do nas!

Product OwnerMiejsce pracy: Kraków

Twoje Zadania

Jako Menedżer ds. Produktu cyfrowego będziesz odpowiedzialny za podejmowanie działań w zakresie cyfrowego zarządzania produktem, wyboru propozycji kanałów cyfrowych dla platform strategicznych, w tym strony publicznej, bankowości internetowej i mobilnej, przy współpracy z analitykami, projektantami, Scrum Masterami oraz liderami technicznymi.

PROJEKT w pigułce:  branża finansowa, projekt dotyczy bankowości komercyjnej (aplikacja webowa).

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w zarządzaniu produktami cyfrowymi (Digital Product Management/ Owner),
  • orientacji na klienta, świadomość metodologii projektowania zorientowanego na użytkownika,
  • specjalistycznej wiedzy na temat kanałów cyfrowych, w tym aspektów technicznych, handlowych i rynkowych,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym,
  • znajomość metodyki SCRUM jest także dla nas bardzo istotna,
  • zaangażowania, chęci do nauki i współpracy zespołowej.

Co proponujemy?

  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą wzajemnie ucząc się nowych technologii (programy mentorskie),
  • interesujący i perspektywiczny projekt, z rozwiązań którego korzystają miliony ludzi na całym świecie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: umowa o pracę (do 16 000 PLN brutto + premie roczne),
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, finansowanie szkoleń i konferencji branżowych, imprezy integracyjne, lekcje języka obcego oraz wiele innych.
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej w wymiarze do 3 dni w tygodniu,
  • ładne biuro w dogodnej lokalizacji :)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.