Product Owner Solutions & Services - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży telekomunikacyjnej. Obecnie nasz Klient szuka kandydata na stanowisko:

Product Owner Solutions & ServicesMiejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwijanie VAS (Value Added Services) w oparciu o rynkowe trendy i P&L-a podległych grup produktowych.

Zadania:

  • Rozwój oferty SOlutions & Services dla segmentu Klientów Detalicznych i Biznesowych (cashback, ubezpieczenia, usługi serwisowe, itp.),
  • Projektowanie rozwiązań procesowych i mechanizmów w obszarze Solutions & Services,
  • Praca i udział w projektach prowadzonych w modelu agile,
  • Zarządzanie P&L oferty VAS i tworzenie strategii jej dalszego rozwoju,
  • Nadzór nad realizacją wyników, celów i projektów realizowanych przez działy sprzedaży i marketingu,
  • Zarządzanie relacjami z Klientami Wewnętrznymi i Zewnętrznymi,

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu mechanizmów promocyjnych, idealnie w obszarze usług dodanych, w branży usług lub dóbr konsumenckich,
  • Umiejętność zarządzania projektami biznesowymi,
  • Kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania i metodologie pracy,
  • Samodzielność i orientacja na cel,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku,

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju w Polsce i za granicą.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.