Product & Marketing Manager

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej poszukujemy doświadczonego Managera Marketingu, który przejmie kilkuosobowy zespół i razem z firmą budował będzie strategię marketingową oraz produktową.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma, która stale wdraża do portfolio nowe produkty. Rolą Marketing Managera będzie także wprowadzanie ich na rynek oraz komunikacja na zewnątrz.

Opis stanowiska

  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego, ścisła współpraca z przełożonym;
  • Współpraca z Dyrektorami kanałów sprzedaży, pionów i innymi pracownikami firmy oraz pracownikami centrali;
  • Tworzenie oraz realizowanie budżetu marketingowego;
  • Terminowe rozliczanie budżetu oraz planu marketingowego oraz wszelkich działań marketingowych;
  • Zarządzanie wszystkimi działaniami marketingowymi w Polsce i na przydzielonych rynkach zagranicznych, a w szczególności: strategią marketingową, marketingiem produktowym, trade marketingiem, komunikacją marketingową oraz marketingiem technicznym;
  • Odpowiedzialność za monitorowanie, analizowanie oraz raportowanie działań konkurencji, a także szkolenia produktowe;
  • Analizowanie potrzeb klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych;
  • Inicjowanie, zarządzanie oraz koordynowanie wszelkich projektów marketingowych, a także monitorowanie sprzedaży;
  • Uczestniczenie w spotkaniach operacyjnych, handlowych oraz szkoleniach;
  • Odpowiedzialność za budowanie wizerunku firmy zgodnie ze strategią, wizją i wartościami firmy;
  • Odpowiedzialność za prawidłowy, zgodny z procedurami przebieg procesu pozyskiwania i dystrybucji wszystkich materiałów marketingowych;

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenie na podobnej pozycji - Marketing/ Produkt Manager;
  • Znajomość branży budowlanej lub wykształcenie techniczne;
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem;
  • Efektywne zarządzanie swoim czasem pracy, umiejętność ustalania priorytetów;
  • Sukcesy we wprowadzaniu oraz komunikacji nowych produktów;
  • Umiejętność podejmowania kluczowych decyzji oraz pełna za nie odpowiedzialność;
  • Prawo jazdy kategorii B;

Oferujemy

  • Samochód służbowy oraz pozostałe benefity takie jak MultiSport, opieka medyczna, bonus;
  • Możliwość pracy na strategicznym dla spółki stanowisku;
  • Zarządzanie doświadczonym zespołem marketingowym;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page