Oferta wyróżniona

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Product Managera.

Obowiązki:

  • Analiza rynku oraz konkurencji,
  • Tworzenie oferty produktowej,
  • Kontakt z dostawcami oraz negocjacje,
  • Odpowiedzialność za zamówienia towarów,
  • Odpowiedzialność za stany magazynowe,
  • Koordynacja działań marketingowych,
  • Współpraca z działem handlowym,
  • Opieka nad wdrażaniem nowych produktów.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność nawiązywania i relacji biznesowych,
  • Samodzielność w działaniu i dobre zarządzanie własnym czasem,
  • Wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia kandydata,
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B),
  • Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem oraz o solidnej pozycji na rynku,
  • Świadczenia pozapłacowe (karta sportowa, opieka medyczna).

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Badania / Rozwój , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca IT - Hardware / Information Systems