Product Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive poszukujemy kandydata zainteresowanego objęciem strategicznej roli Product Manager.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest obecna od ponad 20 lat i posiadająca kilka zakładów produkcyjnych w Polsce, międzynarodowa organizacja zajmująca się projektowaniem oraz produkcją systemów, a także części dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma naszego klienta posiada swoje przedstawicielstwa i zakłady produkcyjne w ponad 30 krajach na całym świecie zatrudniając więcej niż 100 tysięcy pracowników, w tym powyżej 4 tysięcy w naszym kraju.

Opis stanowiska

* odpowiedzialność za wyniki sprzedaży oraz realizację celów rozwoju kategorii produktowej,
* prowadzenie analiz rynkowych - kluczowych trendów oraz działań konkurencji w zakresie kategorii produktowej,
* rozumienie kluczowych trendów rynkowych i zdefiniowanie odpowiednich działań dotarcia do użytkownika końcowego,
* współpraca z klientem - opracowywanie działań zorientowanych na klienta,
* opracowywanie i wprowadzanie nowych produktów na rynek,
* planowanie i wdrażanie odpowiednich działań marketingowych w zależności od cyklu życia produktu,
* prowadzenie i realizacja planów promocyjnych oraz komunikacji marketingowej w zakresie określonej kategorii,
* definiowanie i realizacja polityki cenowej,
* wsparcie procesu prognozowania popytu w regionie,
* ekspert w zakresie kategorii.

Profil kandydata

* minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - w marketingu produktowym lub sprzedaży,
* wykształcenie wyższe - preferowane kierunkowe z zakresu marketingu (wiedza techniczna będzie mile widziana),
* znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem),
* znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,
* wysokie zdolności analityczne oraz łatwość pozyskiwania danych z rynku,
* wysoka kultura osobista i umiejętność pracy zespołowej,
* doskonałe zdolności komunikacyjne - łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów.

Oferujemy

* pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej pozwalającej na szeroki rozwój umiejętności,
* udział w ciekawych projektach o znaczeniu strategicznym dla rozwoju organizacji,
* konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
* pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną i karty sportowe, oraz ubezpieczenie grupowe i dofinansowania do studiów podyplomowych,
* bogatą ofertę szkoleń (w ramach organizacji oraz zewnętrzne).

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page