ManpowerGroup Sp. z o.o.

Product Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta:

  • umowe o prace podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • stabilność zagwarantowaną dużą spółką macierzystą o profilu międzynarodowym
  • inspirującą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • prace w firmie, która dba o środowisko

Wymagania:

  • język angielski biegły w mowie i piśmie
  • doświadczenie zawodowe związane z samodzielnym zarządzaniem produktem ok. 2-letnie
  • wykształcenie wyższe
  • samodzielność w realizacji zadań, wysoka kultura osobista
  • kreatywność, poszukiwanie nowych i niestandardowych rozwiązań
  • entuzjazm i zapał w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • planowanie, konsultowanie i wdrażanie działań w zakresie produktu, w tym opracowywanie strategii produktowej, rozwój i wprowadzanie nowych oraz udoskonalanie istniejących produktów
  • opracowanie sposobu pakowania zbiorczego oraz paletyzacji towarów
  • optymalne dobranie narzędzi wsparcia sprzedaży oraz opracowywanie katalogów
  • organizowanie targów
  • nadzór merytoryczny nad stroną internetową
  • dbanie o marki oraz kreowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku marki
  • monitorowanie rynku, preferencji klienta oraz działań konkurencji
  • opracowywanie i nadzorowanie strategii cenowej
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla zespołu i klientów

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy