Product Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Wspólnie z firmą będącą jednym z największych HUB-ów developerskich poszukuję osoby, która dołączy i wzmocni zespół na stanowisku: Product Manager. Jest to firma inwestująca w technologie oraz algorytmikę. Zwracająca uwagę na etykę oraz atmosferę.

Product ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Dbanie o jakość rozwiązań/nadzór nad produktem

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży IT, w tym:
    Znajomość różnych systemów zarządzania treścią
    Umiejętność personalizacji treści (zarówno po stronie przeglądarki, jak i serwera)
  • Głęboka wiedza na temat praktyk autoryzacji treści i workflow managementu
  • Dobra wiedza techniczna, umożliwiająca efektywną współpracę z engineerami
  • Doświadczenie w integracji z rozwiązaniami CDN
  • Doświadczenie w tworzeniu i integracji interfejsów API RESTful
  • Znajomość zarówno programowania front-end (preferowany JavaScript lub React), jak i back-end (preferowany Node.js lub .Net core)
  • Doświadczenie z bazami RSDM i NoSQL
  • Język angielski na bardzo dobrym poziomie(oficjalny język w firmie)

Oferujemy:

  • możliwość pracy częściowo zdalnej,
  • opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • lunchkarta,
  • darmowy parking,
  • MultiSport,
  • budżety szkoleniowe itd.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.