Product Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Product ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wypracowywanie i wdrażanie nowych oraz modyfikacja istniejących produktów ubezpieczeniowych;
  • Monitorowanie bieżących wyników aktualnego portfela oferowanych ubezpieczeń;
  • Monitorowanie oferty konkurencyjnych spółek;
  • Proponowanie rozwiązań optymalizujących procesy dotyczące sprzedaży i obsługi produktów ubezpieczeniowych;
  • Współpraca z innymi jednostkami w zakresie oferowania zarządzanych produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki ekonomiczne);
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu produktów i kierowaniu projektami wdrożeniowymi produktów finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem znajomości specyfiki ubezpieczeń grupowych;
  • Znajomości prawnych aspektów związanych z konstrukcją oraz procesem sprzedaży ubezpieczeń działu I;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Nastawienie na współpracę;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność;
  • Odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dynamiczny rozwój kompetencji aktuarialnych;
  • Dostęp do zaawansowanych narzędzi systemowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.