Product Manager

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: PM/C/2018

Zakres zadań:

• Współudział w zarządzaniu wyznaczoną grupą produktów z działu home care na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

• Wspieranie realizacji planów komercyjnych dla przypisanych produktów we współpracy z innymi krajami.

• Przygotowanie i implementacja lokalnych planów marketingowych dla realizacji celów biznesowych firmy.

• Udział w tworzeniu i realizacja planów oraz strategii marketingowych w oparciu m.in. o 5P.

• Wsparcie rozwoju nowych produktów: opracowanie podstawowych materiałów (kluczowe wizualizacje, prezentacje handlowe, główny protokół POP) oraz przygotowywanie planów wdrażania nowych produktów.

• Przygotowywanie analiz i raportów finansowych dotyczących kategorii: P & L, udziały w rynku.

• Koordynacja przygotowania danych do przeglądu budżetu z Retail Marketing (SOM / SOV, ceny, dystrybucja, schematy promocyjne).

• Współpraca z zespołem ds. analiz i badań (tworzenie zaleceń), analitykiem biznesowym (przygotowywania wykresów według kraju (np. SOM, ceny itp.).

• Udział w miarę potrzeb w spotkaniach z regionalnymi i lokalnymi zespołami ds. marketingu detalicznego, aby zaktualizować kluczowe działania w Europie Środkowo-Wschodniej: wyniki biznesowe, NPD, aktualizacje wydarzeń / materiałów, aktualizacje budżetu A & P, projekty specyficzne dla poszczególnych krajów i wyzwania biznesowe.

Wymagania:

• Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży FMCG.

• Język angielski - biegła znajomość w mowie i piśmie.

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel: analizy, raporty, zestawienia).

• Komunikatywność, umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne.

• Silna motywacja do działania i nastawienie na realizację celów.

• Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

• Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

• Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna i dentystyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MuliSport, dofinansowanie posiłków.

• Fundusz socjalny: tzw. „wczasy pod gruszą”, bony na święta itp.

• Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

• Pracę w godzinach: 9:00 – 17:00.

• Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole.

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oferty: PM/C/2018

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.