Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
1. Ofertowanie do klientów
2. Składanie wizyt, prezentacje, rozmowy techniczne i handlowe
3. Udział w branżowych targach, konferencjach i seminariach
4. Doradztwo techniczne
5. Współpraca z przedstawicielami regionalnymi
6. Udział w comiesięcznych przeglądach biznesu
7. Udział w corocznych spotkaniach podsumowywujących
8. Samodzielne prowadzenie projektów
9. Kreowanie polityki produktowej i handlowej
10. Współpraca z dostawcami

Firma proponuje:
1. Umowę o pracę
2. Premiowe warunki płacy
3. Szkolenie w siedzibie firmy
4. Możliwość szkolenia zagranicą (Hiszpania)
5. Umowa na czas nieokreślony, po okresie próbnym
6. Nieograniczone możliwości rozwoju
7. Szkolenia zewnętrzne w zakresie marketingu, negocjacji i obsługi klienta

Wymagania

1. Wykształcenie: minimum inżynierskie lub licencjat
2. Specjalność: Elektrotechnika, Energetyka albo Elektronika lub pokrewne
3. Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
4. Prawo jazdy kat. B
5. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Protektel jest firmą produkcyjną w zakresie ograniczników przepięć średn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia zadaniowa i bonus roczny
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Sprzedaż - Account Management