Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Product Manager

Od: Moltton
Miejsce pracy: podkarpackie

Zakres obowiązków:

  • udział w procesie wdrażania nowych produktów i rozwoju już istniejących z podległej grupy produktowej (ścisła współpraca z Produkcją, Sprzedażą i Marketingiem),
  • współudział w tworzeniu strategii produktowej i jej ewaluacja,
  • analizowanie i rekomendowanie działań w ramach optymalizacji portfela produktowego,
  • stałe monitorowanie sytuacji na rynku i śledzenie działań konkurencji,
  • zapewnienie bieżącego wsparcia dla sił sprzedażowych i obsługi klienta,
  • przygotowywanie materiałów merytorycznych, prowadzenie i organizacja warsztatów produktowych dla Produkcji, Działu Sprzedaży, Działu Reklamacji,
  • zlecanie i przeprowadzanie kontroli jakościowej produktów na magazynach własnych i Dostawcy,
  • ścisła współpraca z Product Managerami administrowanie danych systemowych w obszarze produktów i szablonów pakowania,
  • raportowanie do przełożonych o wykonywanych projektach oraz wynikach działań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą produktów (listwy przypodłogowe lub podłogi),
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doskonała znajomość pakietu MS Office, mile widziana wiedza z programów klasy ERP,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • kreatywność i otwartość na pomysły,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • gotowość do relokacji,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • zorientowanie na cel,
  • prawo jazdy B.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość rekreacji po pracy w pomieszczeniach znajdujących się na terenie biurowca (siłownia, sauna, zajęcia fitness),
  • system premiowy oparty na zarządzaniu przez cele,
  • możliwość dołączenia do systemu sportowego Medicover Sport,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, wraz z opcją ubezpieczenia bliskich.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton