Michael Page Michael Page

Product Manager

  • Lider branży meblarskiej
  • Współpraca z Managerami liniowymi

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży meblarskiej o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, jak i zagranicznym, prowadząca aktywną działalność produkcyjną oraz handlową. W związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania kandydatów na stanowisko Product Manager.

Opis stanowiska

  • Współpraca z Managerami liniowymi celem dostosowania portfela produktów i produkcji do trendów rynkowych,
  • Projektowanie i optymalizacja procesów technologicznych,
  • Analiza konkurencji oraz trendów biznesowych,
  • Monitorowanie linii produkcyjno-technologicznych w celu prawidłowego wykorzystywania maszyn, służących do obróbki drewna: termicznej, hydrotermicznej, mechanicznej oraz chemicznej,
  • Określenie wymagań, specyfikacji technicznej, zakupu oraz uruchomienia maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Kreowanie produktu drewnopochodnego,
  • Stosowanie oraz wprowadzanie norm, standardów jakości,
  • Atestowanie produktów i materiałów

Profil kandydata

  • Praktyczne doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku w branży meblarskiej lub drzewnej,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze inżynierii materiałów drzewnych, technologii drewna,
  • Znajomość procesów i rozwiązań, mających na celu optymalizację procesów technologicznych,
  • Inicjatywa w działaniu oraz kompetencje liderskie,
  • Umiejętności organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o uznanej marce na rynku,
  • Samodzielność działania i interesujące wyzwania na stanowisku pracy,
  • Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ostrów Wielkopolski
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page