Michael Page Michael Page

Product Manager

Dla naszego klienta - prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży zielonej energii poszukujemy kandydata zainteresowanego objęciem strategicznej roli Product Managera.

Informacje o kliencie

W tym momencie prowadzimy proces rekrutacyjny dla jednego z krajowych oraz europejskich liderów działających w branży odnawialnych źródeł energii. Firma naszego klienta od 30 lat wspiera swoich kontrahentów oferując im najwyższej jakości produkty spełniające najbardziej rygorystyczne europejskie normy. Posiada swój własny zakład produkcyjny, a także centrum logistyczne zatrudniając ponad 100 pracowników.

Opis stanowiska

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:
* zarządzanie kategorią produktów, oraz realizację celów rozwoju kategorii;
* aktywne wsparcie w realizacji planów sprzedażowych;
* wsparcie w zakresie opracowywana i wprowadzania nowych produktów na rynek;
* kreowanie, planowanie i wdrażanie działań marketingowych;
* prowadzenie i realizację planów promocyjnych oraz tych dotyczących komunikacji marketingowej;
* definiowanie i realizację polityki cenowej;
* analizy rynku - kluczowych trendów oraz działań konkurencji;
* przygotowywanie raportów i analiz ad hoc na potrzeby Działu.

Profil kandydata

Od zainteresowanych kandydatów oczekujemy:
* minimum 3-letniego doświadczenia z pracy na podobnym stanowisku (preferowana branża produkcyjna);
* wykształcenia wyższego - preferowane kierunkowe z zakresu marketingu i wiedza techniczna będą mile widziana;
* znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2);
* znajomości pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym;
* wysokorozwiniętych umiejętności analitycznych, oraz łatwości w pozyskiwaniu danych z rynku;
* wielozadaniowości i bardzo dobrej organizacji czasu pracy;
* doskonałych zdolności komunikacyjnych, łatwość nawiązywania i utrzymywania wartościowych relacji.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:
* pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, działającej w prężnie rozwijającej się branży zielonej energii;
* możliwość uczestnictwa w strategicznych z punktu widzenia rozwoju organizacji projektach;
* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, oraz nastawieniem na długofalową współpracę;
* realne możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;
* atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz przyjazne środowisko pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Olsztyn
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page