Opis stanowiska pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wyjazdy szkoleniowe w najpiękniejsze miejsca na świecie
  • uczestnictwo w międzynarodowych targach
  • ciekawą pracę
  • dobrą atmosferę

Podstawowe zadania:

  • obsługa wymagających klientów
  • indywidualne przygotowywanie ofert wakacyjnych oraz ich sprzedaż
  • prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim
  • współpraca z kontrahentami na całym świecie

 Oczekiwania:

  • umiejętność sprzedaży
  • znajomość geografii świata i zainteresowanie turystyką
  • znajomość j. angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym
  • znajomość obsługi komputera (excel)
  • mile widziana znajomość systemów jak MerlinX, wyszukiwarki lotów, systemy rezerwacyjne
  • doświadczenie w branży turystycznej
  • wysoka kultura osobista
  • kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność
  • rzetelność i komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • solidność i zaangażowanie

Najfajniejsza część naszej pracy to wyjazdy zagraniczne do krajów egzotycznych.

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Trade & Travel Company- Konsorcjum.pl to czołowy touroperator będ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi