Michael Page Michael Page

Product Manager

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży poligraficznej, poszukujemy osób z doświadczeniem zarówno w zarządzaniu produktem, jak i kontaktem z dostawcami. Firma aktualnie jest na etapie rozbudowy kilku działów z uwagi na rosnącą liczbę realizowanych projektów.

Informacje o kliencie

Aktualnie poszukuję kandydatów w obszarze zarządzania kategorią oraz produktem. Jest to doskonała oferta dla osób ceniących sobie pracę w zespole oraz chętnych do podejmowania ciekawych wyzwań. Siedziba firmy zlokalizowana jest w województwie opolskim, około 40 minut od Katowic.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie przydzieloną grupą produktów
  • Budowanie długofalowych relacji oraz prowadzenie negocjacji z partnerami handlowymi
  • Kształtowanie polityki sprzedażowej dla zarządzanej grupy produktów
  • Decydowanie o poziomie zakupów oraz poziomie magazynu dla danej kategorii produktów
  • Analiza danych, trendów rynkowych oraz działań konkurencji
  • Planowanie oraz nadzór działań marketingowych dla kategorii
  • Tworzenie raportów i analiz

Profil kandydata

  • Wiedza o rynku dostawców i producentów branży fotograficznej · Znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja)
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz szybkiego reagowania na zmieniające się okoliczności
  • Szeroko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • Zorientowanie na osiąganie wyników, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość program Excel

Oferujemy

  • Nieformalną, przyjazną atmosferę pracy oraz dynamiczny i inspirujący Zespół
  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Korzyści pozapłacowe, takie jak Multisport, ubezpieczenie medyczne, prezenty urodzinowe, imprezy organizowane przez firmę
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kędzierzyn-Koźle
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page