Marken Systemy Antywirusowe

Od 1999 r. tj. od czasu powstania, nasza Firma aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju. Tworzymy innowacyjną i ciągle rozwijającą się Firmę. Zajmujemy się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych. Aby zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych technologii, w swojej ofercie posiadamy produkty, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: Bitdefender, ESET.

Od 2012 roku firma Marken Systemy Antywirusowe jest Oficjalnym Przedstawicielem w Polsce firmy Bitdefender® – jednego z czołowych producentów ochrony antywirusowej

Skorzystaj z szansy zdobycia cennego doświadczenia, dołącz do naszego zespołu!
Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko

Product Manager

Od: Marken Systemy Antywirusowe
Miejsce pracy: Gdynia k Gdańsk, Sopot

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Bieżąca analiza sprzedaży
  • Analiza rynku konkurencji
  • Przygotowywanie i prezentowanie propozycji strategii
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych
  • Udział w kampaniach reklamowych
  • Ścisła współpraca ze specjalistami ds Marketingu, agencjami marketingowymi
  • Przygotowywanie analiz i raportów z pracy działu marketingu

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • Wysokie umiejętności organizacyjne i analityczne
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Kreatywność i samodzielność
  • Umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Nastawienie na realizacje wyznaczonych celów

OFERUJEMY:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej 20-letniej pozycji na rynku
  • Pełną wyzwań i pasjonującą pracę w młodym zespole
  • Nowoczesne biuro w centrum Gdyni
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Więcej o nas dowiesz się pod adresem marken.com.pl