Product Manager (usługi)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kierownik Produktu będzie osobą odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie i rozwój powierzonej Usługi. Będzie to osoba raportująca bezpośrednio do Kierownika Działu Usług, zarządzająca zespołem dwóch Koordynatorów Produktu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail.

Opis stanowiska

* Zarządzanie częścią produktową Działu Usług w zakresie powierzonej Usługi
* Wsparcie sprzedaży w zakresie powierzonej Usługi (praca nad tworzeniem i rozwojem materiałów sprzedażowych, szkoleniowych, marketingowych, raportów etc)
* Utrzymywanie komunikacji z Dyrektorami Marketów/Kierownikami Sprzedaży podczas regularnych spotkań i wizyt celem odpowiedzi na potrzeby Sieci
* Współpraca z dostawcami Usług (Operatorami/Ubezpieczycielami)
* Dbanie o dostarczenie funkcjonalnych rozwiązań celem prawidłowego wykonywania powierzonych Usług
* Dbanie o właściwe wykonanie i eksponowanie powierzonych Usług w Marketach
* Rozwój Usług i wdrażanie nowych celem zmaksymalizowania wyniku finansowego

Profil kandydata

* Co najmniej 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektem lub produktem na stanowisku kierowniczym
* Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą jako dodatkowy atut
* Umiejętność zarządzania projektowego
* Zdolność strategicznego myślenia i planowania
* Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne na wszystkich szczeblach zarządzania
* Umiejętność logicznego i syntetycznego przedstawiania wniosków
* Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
* Znajomość języka angielskiego
* Gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy

* Praca w międzynarodowej organizacji, lider rynkowy
* Możliwość rozwoju w strukturach organizacji w związku z jej intensywnym rozwojem
* Stabilne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów socjalnych (telefon komórkowy
laptop, samochód służbowy, prywatna opieka medyczna)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page