Product Manager Rx - CNS - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Product Manager Rx - CNSMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kształtowanie, wdrażanie oraz bieżący nadzór nad strategią marketingową powierzonych produktów,
  • Odpowiedzialność za przygotowanie materiałów promocyjnych, zarządzanie nimi i ich efektywne wykorzystanie,
  • Dokonywanie analizy efektywności prowadzonych inwestycji marketingowych poprzez m.in. badania rynku, bezpośredni kontakt z lekarzami, praca z Przedstawicielem Medycznym, etc.
  • Efektywne zarządzanie budżetem promocyjnym,
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami usług (agencje reklamowe itp.), negocjowanie umów, nadzór nad ich realizacją,
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników firmy dotyczących powierzonych produktów,
  • Przygotowanie analiz i interpretacji wyników badań rynku,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych relacji ze środowiskiem medycznym,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku własnego oraz Firmy poprzez zaangażowanie, współpracę i inicjowanie konstruktywnych rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Preferowane doświadczenie w pracy jako Przedstawiciel Medyczny lub Kierownik Regionalny,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze marketingu w branży farmaceutycznej,
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia,
  • Kreatywność, samodzielność i zapał w działaniu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność dokonywania prezentacji oraz biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2).

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.