Product Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dostawcy oprzyrządowania i technologii dedykowanej do przemysłu, poszukujemy:

Product ManagerMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Współtworzenie planów sprzedaży i rozwoju grupy produktowej urządzeń metrologicznych i kontrolno-pomiarowych.
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek i realizacja strategii handlowej (we współpracy z Przedstawicielami Handlowymi) w regionie południowo-zachodniej Polski.
  • Techniczne wsparcie klientów.
  • Wspomaganie zespołu handlowców regionu Zachód w realizacji projektów.
  • Realizacja działań promocyjnych i marketingowych prowadzących do rozwoju grupy produktowej.
  • Prowadzenie technicznych szkoleń wewnętrznych.
  • Współpraca z dostawcami (negocjacje i zawieranie umów).
  • Opracowywanie niezbędnych instrukcji technicznych umożliwiających prawidłowe użytkowanie urządzeń.

Wymagania:

  • Wiedza techniczna z zakresu metrologii lub systemów pomiarowych.
  • Umiejętność doboru narzędzi i urządzeń.
  • Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze mechaniki i budowy maszyn lub pokrewnym.
  • Znajomość  języka angielskiego i/ lub niemieckiego (wykorzystywany w kontaktach z dostawcami).
  • Prawo jazdy kat. B (gotowość do wyjazdów służbowych na terenie południowo-zachodniej Polski).

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku dostarczająca różnorodne i konkurencyjne jakościowo produkty.
  • Praca w trybie home-office.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód - z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych, laptop, telefon).
  • Pakiet medyczny.
  • System premiowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.