Product Manager- Produkty Hipoteczne

Bank Millennium S.A.

Warszawa, mazowieckie

Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millennium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań, produktów, kampanii sprzedażowych w celu realizacji celów biznesowych
  • Implementacja nowych rozwiązań prawnych w zakresie kredytów walutowych
  • Budowanie strategii, planów marketingowych dla kategorii produktowej
  • Opracowywanie nowych lub rozwój istniejących produktów
  • Analizowanie nowych inicjatyw w obszarze kredytów walutowych
  • Opracowywanie planów biznesowych w zakresie rozwoju produktów i modelu obsługi Klientów
  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami i firmami pośrednictwa finansoweg

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia, zarządzanie, bankowość i ubezpieczenia
  • Min. 5 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania ofertą oraz portfelem kredytów hipotecznych w banku
  • Doświadczenie w zakresie współpracy z regulatorami rynku
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami
  • Bardzo dobra znajomość regulacji prawnych dla produktów kredytowych w szczególności kredytów hipotecznych
  • Bardzo dobra znajomość regulacji dotyczących ochrony praw konsumentów
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność negocjacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji odpowiedzialnych zadań
  • Atrakcyjny pakiet socjalny oraz opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Finansowej Banku Millennium

Nr. ref. info/DMD/WPH

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.