Product Manager OTC

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1149658

Dla naszego Klienta, uznanego producenta produktów leczniczych, poszukujemy obecnie najlepszego Kandydata do objęcia roli Product Managera (produkty (OTC) .

Główne zadania:

- Zarządzanie promocją powierzonego portfolio
- Kompleksowa opieka nad polityką cenową i rabatową
- Przygotowanie i wdrażanie planów marketingowych
- Planowanie budżetu promocyjnego
- Monitorowanie rynku konkurencji
- Współpraca z innymi działami Firmy - zwłaszcza tj. R&D, field force.

Wymagania wobec Kandydatów:

- Min. 2-letnie doświadczenie w analogicznej roli
- Znajomość rynku farmaceutycznego
- Zdolności negocjacyjne
- Umiejętność współpracy

Klient oferuje:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Koszyk benefitów
- Niezbędne narzędzia (m.in. auto służbowe).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland