Product Manager ds. Fotowoltaiki

Glass4cars.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Glass4cars S.A. lider w branży szyb samochodowych w Polsce w związku z rozwojem nowego projektu poszukuje kandydatów na stanowisko Product Manager ds. Fotowoltaiki

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
• Sprzedaż systemów fotowoltaicznych dla Klientów z sektora B2B oraz B2C
• Budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
• Przygotowywanie i prezentowanie specyfikacji oraz ofert biznesowych
• Negocjowanie warunków współpracy
• Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące raportowanie
• Wsparcie i doradztwo techniczne z dziedziny fotowoltaiki
• Analizowanie rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
• Współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy:
• Umowę o pracę lub kontrakt B2B
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Realny wpływ na kierunek rozwoju działu
• Niezbędne narzędzia do pracy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Wymagania

• Znajomość branży fotowoltaicznej
• Doświadczenie w dziale sprzedaży
• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
• Umiejętności organizacyjne i negocjacyjne,
• Samodzielność
• Umiejętność pracy pod presją czasu;
• Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
• Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Dystrybucja szyb samochodowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inne