Product Manager (diabetic line)

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• opracowanie, wdrażanie i koordynowanie strategii zarządzanych produktów (głównie linia diabetologiczna)
• rozwój i promowanie produktów diabetologicznych w kraju i na wszystkich rynkach zagranicznych na których funkcjonują
• Opracowanie planów operacyjnych aktywności marketingowej (kampanii, akcji marketingowych)
• Optymalne dobranie narzędzi promocyjnych w ramach akcji marketingowych dla poszczególnych produktów
• Prowadzenie szkoleń dla zespołu sprzedaży (wykłady i prezentacje)
• Przygotowanie analiz i interpretacji wyników badań rynku
• Planowanie i realizację budżetów poszczególnych produktów

Wymagania:

• 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w rozwoju produktów na rynku krajowym i zagranicznym
• Pożądane doświadczenie rozwoju produktów dla linii diabetologicznej lub ugruntowana wiedza w tym zakresie
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole,
• Pakiet świadczeń socjalnych: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie szkoleń, kursów językowych
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.