Product Manager Cars

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Producent samochodów osobowych

Zarządzanie portfolio aut

Polityka cenowa, marketingowa i sprzedażowa.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest producent samochodów osobowych.

Organizacja od lat jest w ścisłej czołówce sprzedaży samochodów, a poszczególne modele osiągają status lidera w swoich kategoriach.

Innowacyjność, jakość produktów oraz wysoki poziom obsługi klientów to najważniejsze wyznaczniki marki.
Aktualnie poszukujemy Product Managera, który będzie odpowiedzialny za modele z segmentu C i D.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie strategii i pozycjonowania marketingowego dla poszczególnych modeli.
  • Systematyczna analiza sytuacji rynkowej, wyników handlowych oraz pozycjonowania modeli versus konkurencja.
  • Budowanie definicji modeli, dbając o optymalne zróżnicowanie oferty (modele, wyposażenie etc.).
  • Przygotowanie propozycji akcji handlowych ogólnych oraz dla sieci dealerskiej.
  • Bezpośrednia praca z siłami sprzedaży dealerów, szkolenia produktowe, przekazywanie informacji o innowacjach technologicznych.
  • Wdrażanie akcji handlowych i planów działania w oparciu o analizy marketingowe i sprzedażowe.
  • Wdrożenia nowych modeli, koordynacja działania wszystkich działów biorących udział w tym procesie.
  • Przekazywanie bieżących zmian w definicji modeli za pomocą dostępnych kanałów komunikacyjnych (internet, wewnętrzne systemy informatyczne, materiały marketingowe u dealerów).

Profil kandydata

  • Min, 3 lata doświadczenia w funkcji Product Managera w firmie motoryzacyjnej.
  • Doskonała znajomość rynku samochodów osobowych z uwzględnieniem segmentów C / D.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność analizy i syntezy (praca z Excel, dostępnymi bazami danych, systemami wewnętrznymi).
  • Wysokie umiejętności komunikacji.
  • Samodzielność.

Oferujemy

Nasz klient oferuje możliwość dołączenia do dynamicznie zmieniającej się organizacji.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page