Product Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Zabrze, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

Product EngineerMiejsce pracy: Zabrze

Zadania:

  • Analiza wymagań Klienta oraz opracowanie specyfikacji produktu;
  • Reprezentowanie firmy przed klientami, dostawcami i zespołami projektowymi;
  • Optymalizacja kosztów produkcji;
  • Planowanie i monitorowanie działań projektowych oraz harmonogramu zgodnie z procesem rozwoju produktu;
  • Wspieranie działań projektowych poprzez dostarczanie danych technicznych i rekomendacji zespołowi projektowemu;
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie regularnych przeglądów projektu zgodnie z procesem rozwoju produktu;
  • Prowadzenie działań związanych z walidacją produktu poprzez tworzenie planów walidacji, śledzenie postępów testów i analizowanie wyników;
  • Przeprowadzanie analizy DFMEA (analiza błędów i skutków projektu);
  • Wspieranie zespołu inżynierów w doskonaleniu komponentów poprzez identyfikację możliwości oszczędności kosztów;
  • Zarządzanie poddostawcami w celu osiągnięcia celów jakościowych i terminowych;
  • Wspieranie działań związanych z CI.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • Wiedza z zakresu inżynieringu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Podstawowe umiejętności w zakresie aerodynamiki i aeroakustyki;
  • Znajomość międzynarodowych norm ISO, VDA i GD&T;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Silne zdolności analityczne;
  • Inicjatywa i proaktywna postawa;
  • Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.