Product Engineer - Lider of Home Security

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Z racji na dynamiczny rozwój i poszerzanie gamy produktów tworzonych w polskim oddziale firmy poszukujem kandydata na stanowisko Product Engineer.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest światowy lider w projektowaniu i produkcji szerokiej gamy produktów z obszaru "home security" zapewniający swoim Klientom najwyższą jakość produktów.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Weryfikowanie i rozwiązywanie problemów mechanicznych i elektromechanicznych produktu;
  • Zapewnienie ciągłości biznesowej w zakresie ewentualnych zmian dostawców, zmian specyfikacji produktu;
  • Ewolucję obecnych produktów;
  • Inicjację działań w kierunku poszukiwań optymalizacji i redukcji kosztów;
  • Wspieranie projektów rozwoju nowych produktów od koncepcji do wdrożenia;
  • Weryfikację reklamacji projektowych produktu, wsparcie w opracowywaniu działań naprawczych wspólnie z innymi działami firmy;
  • Generowanie pomysłów na potencjalnie nowe rozwiązania lub ulepszenia produktów.

Profil kandydata

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze projektowania produktu (SolidWorks);
  • Preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • Biegła umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Biegłość w zakresie systemów CAD/ PDM i innych narzędzi inżynieryjnych;
  • Znajomość różnych technologii wytwarzania i środowiska produkcji masowej;
  • Kreatywność i pomysłowość;
  • Ciągłe doskonalenie.

Oferujemy

  • Praca w dynamicznym zespole i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Udział w szkoleniach.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page